Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
319221015
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Gerrit Groshart
Excellent site Marek. Love the way you make your images with the light and lines.:-)
Marek Boguszak
Thank you so much for your very kind words, your comment made me happy. Sorry, for a delayed reply, I have been somewhat ill.
Have a wonderful Easter. Kind regards,
Marek
Petr Polách
Naprosto vyjímečné, přímo pohádkové fotografie, na které je krásné a uklidňující se dívat. A za to patří poděkování!
Marek Boguszak
Dobrý den Petře,

moc Vám děkuji za krásný komentář, velice mě potěšil. A omlouvám se za velice pozdni odpoveď, nějak mi Váš komentář v běhu zimy "utekl".

Mějte se moc krásně,

Marek
Barbara
Wonderful pictures! I like most those misty, slightly curved landscapes (Play of light and Play of lines). I wish you a lot of success!
Barbara
Marek Boguszak
Hello Barbara,
Very many thanks for your visit and for your very kind words, I truly appreciate it! Greetings from Prague!
Alena
Hledala jsem dekorace na zeď a ocitla jsem se na vašich stránkách.
nemohla jsem se od nich odtrhnout a úplně zapomněla na čas.
Miluji barvy podzimu a vaše fotografie mne uchvátily.
Již řadu let toužím mít v ložnici obraz nebo fototapetu právě těch přenádherně vybarvených stromů, aby mne po probuzení vítala rozzářená krajina zalitá sluncem bez ohledu na to, jaké je počasí. Dosud jsem nikde nenarazila na to, co splňuje mé představy.
U vašich fotografií jsem konečně nalezla to, co léta hledám. A věřte, nemohla jsem si vybrat, který obrázek bych chtěla každé ráno vidět. Snad všechny.
Díky za překrásnou podívanou.
Marek Boguszak
Dobrý den Aleno,

Vaše krásná slova mě moc potěšila, jsem Vám za ně vděčen! Jsem rád, že se Vám fotky tak líbí! Pokud byste skutečně některé chtěla jako výzdobu na zeď, prosím, napište mi mail (marek.boguszak@gmail.com), určitě se domluvíme :).
Moc Vám děkuji a přeji Vám krásný předvánoční čas.

Marek
Zdenka
Som laik, nevyznám sa vo fotografiách, a nemám odborné oko na ne, ale viem, čo sa mi páči a čo nie, a podľa toho reagujem...tieto fotky sú prekrásne, nádherne pohladia dušu i oko....zo všetkých najkrajšie sú pre mňa fotky so slnkom, slnečnými lúčmi...dakujem a prajem veľa krásnych fotiek, a dobré oko (:
Marek Boguszak
Dobrý den Zdenko,

moc Vám děkuji, udělala jste mi velkou radost! A obzvlášť si vážím toho, že jste měla odvahu provést první zápis do této knihy. Pokud Vás některé fotky pohladily, pak je to právě to, co jsem chtěl. Ještě jednou Vám děkuji, přeji Vám vše dobré, mějte se krásně,

Marek